0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Patrik Pycha
۳
۲
Tonar Lukas
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Postelt
۳
۲
Eric Maresh
Finished
۰۱:۳۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۱
Vaclav Hruska Snr
Finished
۰۱:۳۰
Jiri Louda
۰
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۱:۰۰
Plachy Jiri
۳
۱
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۶:۰۰
Tomas Holik
۳
۰
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۰:۰۰
Vaclav Hruska Snr
۳
۲
Plachy Jiri
Finished
۰۲:۳۰
David Jicha
۳
۲
Tomas Postelt
Finished
۰۴:۳۰
Jan Zajicek
۲
۳
Tomas Postelt
Finished
۰۶:۰۰
Plachy Jiri
۳
۲
Martin Tacinec
Finished
۰۷:۰۰
Tomas Postelt
۱
۳
David Jicha
Finished
۰۷:۰۰
Jiri Machart
۱
۳
Michal Syroha
Finished
۰۹:۳۰
Stanislav Hudec
۳
۲
Jan Lovl
Finished
۰۹:۳۰
Radek Fnukal
۱
۲
Josef Koutnik
inprogress
۱۰:۰۰
Krystof Lotrek
۲
۱
Darin Kryl
inprogress
۱۰:۰۰
Oldrich Vrtal
۲
۳
Jan Herold
Finished
۰۰:۰۰
Tonar Lukas
۰
۳
Patrik Pycha
Finished
۰۰:۳۰
Petr Oliver Korp
۲
۳
Tomas Holik
Finished
۰۰:۳۰
Jan Herold
۳
۲
Milan Bezdicek
Finished
۰۱:۰۰
Adam Sivera
۳
۲
Martin Mastera
Finished
۰۱:۰۰
Ondrej Svacha
۲
۳
Daniel Lieskovsky
Finished
۰۱:۰۰
Koubek Vojtech
۱
۳
David Jicha
Finished
۰۲:۰۰
Martin Tacinec
۳
۱
Jan Potensky
Finished
۰۲:۰۰
Eric Maresh
۳
۱
Jan Zajicek
Finished
۰۲:۳۰
Tomas Postelt
۳
۱
Koubek Vojtech
Finished
۰۳:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۲
۳
Martin Tacinec
Finished
۰۳:۰۰
Plachy Jiri
۳
۲
Jan Potensky
Finished
۰۳:۳۰
Jan Zajicek
۳
۱
David Jicha
Finished
۰۳:۳۰
Eric Maresh
۳
۱
Koubek Vojtech
Finished
۰۴:۰۰
Vaclav Hruska Snr
۲
۳
Martin Tacinec
Finished
۰۴:۰۰
Jan Potensky
۳
۰
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۴:۳۰
Koubek Vojtech
۰
۳
Jan Zajicek
Finished
۰۵:۰۰
Martin Tacinec
۱
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۵:۰۰
David Jicha
۳
۲
Eric Maresh
Finished
۰۵:۳۰
Jan Potensky
۳
۱
Vaclav Hruska Snr
Finished
۰۵:۳۰
Jan Potensky
۳
۰
Vaclav Hruska Snr
Finished
۰۶:۳۰
Dusan Stusek
۳
۲
Adam Strelec
Finished
۰۹:۳۰
Vlastimil Pecka
۳
۱
Jan Varcl Jr.
Finished
۰۹:۳۰
Martin Nypl
۲
۱
Jan Pleskot
inprogress
۱۰:۰۰
Jaroslav Prokupek
۲
۲
Jan Jablonovsky
inprogress
۱۰:۰۰
  Europe TT Elite Series
Karol Wisniewski
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۶:۰۰
Karol Wisniewski
۳
۱
Lukasz Jarocki
Finished
۰۸:۰۰
Jan Zandecki
۳
۰
Miastowski Maksymilian
Finished
۰۹:۳۰
Lukasz Jarocki
۳
۰
Mateusz Rutkowski
Finished
۰۰:۰۰
Zochniak Jakub
۲
۳
Michal Minda
Finished
۰۰:۱۵
Krzysztof Kapik
۱
۳
Szymon Twardowski
Finished
۰۰:۴۵
Karol Wisniewski
۰
۳
Damian Wojdyla
Finished
۰۱:۰۰
Michal Skorski
۱
۳
Zochniak Jakub
Finished
۰۱:۱۵
Mateusz Rutkowski
۰
۳
Lukasz Jarocki
Finished
۰۱:۳۵
Wojciech Gluszek
۱
۳
Michal Minda
Finished
۰۱:۴۵
Adrian Spychala
۳
۲
Marcin Jadczyk
Finished
۰۲:۰۰
Krzysztof Kapik
۳
۲
Zochniak Jakub
Finished
۰۲:۱۵
Karol Wisniewski
۲
۳
Mateusz Rutkowski
Finished
۰۲:۳۰
Michal Skorski
۰
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۲:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Damian Wojdyla
Finished
۰۳:۰۰
Michal Minda
۳
۲
Szymon Twardowski
Finished
۰۳:۱۵
Adrian Spychala
۲
۳
Lukasz Jarocki
Finished
۰۳:۳۰
Krzysztof Kapik
۲
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۳:۴۵
Mateusz Rutkowski
۰
۳
Damian Wojdyla
Finished
۰۴:۰۰
Zochniak Jakub
۰
۳
Szymon Twardowski
Finished
۰۴:۱۵
Karol Wisniewski
۳
۱
Adrian Spychala
Finished
۰۴:۳۰
Michal Skorski
۲
۳
Michal Minda
Finished
۰۴:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Lukasz Jarocki
Finished
۰۵:۰۰
Mateusz Rutkowski
۰
۳
Adrian Spychala
Finished
۰۵:۳۰
Lukasz Jarocki
۱
۳
Damian Wojdyla
Finished
۰۶:۳۰
Mateusz Rutkowski
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۷:۰۰
Adrian Spychala
۰
۳
Damian Wojdyla
Finished
۰۷:۳۰
Bartlomiej Szymanek
۲
۳
Krzysztof Kapik
Finished
۰۸:۴۵
Tomasz Kotowski
۱
۳
Konrad Kulpa
Finished
۰۹:۰۰
Damian Wojdyla
۳
۰
Adrian Spychala
Finished
۰۹:۱۵
Michal Skorski
۰
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۹:۴۵
Jakub Kosowski
۲
۱
Marcin Jadczyk
inprogress
۱۰:۰۰
Bartlomiej Szymanek
۰
۰
Damian Wojdyla
inprogress
۱۰:۱۵
  Germany Challenger Series
Dennis Klein
۲
۰
Rafael De La Heras
inprogress
۱۰:۰۰
  Ukraine Ukraine Win Cup
Vyacheslav Kovalenko
۳
۰
Artyom Doroshenko
Finished
۰۰:۰۰
Sergey Korobeinik
۳
۰
Dmitry Yurkov
Finished
۰۰:۰۰
Sergey Pokydko
۰
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۰۰:۳۰
Sergey Skachenko
۱
۳
Rodion Pirveli
Finished
۰۰:۳۰
Yan Krol
۲
۳
Dmitry Yurkov
Finished
۰۱:۰۰
Rodion Pirveli
۳
۲
Artyom Doroshenko
Finished
۰۱:۰۰
Dmitry Yurkov
۳
۱
Sergey Pokydko
Finished
۰۱:۳۰
Sergey Skachenko
۰
۳
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۰۱:۳۰
Vitaliy Solovey
۳
۱
Andrey Burdakov
Finished
۰۲:۰۰
Yan Krol
۳
۲
Sergey Korobeinik
Finished
۰۲:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۰
Sergey Kireev
Finished
۰۲:۳۰
Yan Krol
۳
۰
Sergey Pokydko
Finished
۰۲:۳۰
Dmitry Yurkov
۱
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۰۳:۰۰
Vitaliy Solovey
۳
۱
Sergey Kireev
Finished
۰۳:۰۰
Sergey Korobeinik
۱
۳
Sergey Pokydko
Finished
۰۳:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۰
۳
Andrey Burdakov
Finished
۰۳:۳۰
Dmitry Yurkov
۲
۳
Yan Krol
Finished
۰۴:۰۰
Vitaliy Solovey
۳
۱
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۴:۰۰
Sergey Kireev
۱
۳
Andrey Burdakov
Finished
۰۴:۳۰
Andrey Burdakov
۱
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۵:۰۰
Sergey Kireev
۱
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۵:۳۰
Sergey Kireev
۳
۰
Vitaliy Solovey
Finished
۰۶:۰۰
Andrey Burdakov
۱
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۶:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۰
Vitaliy Solovey
Finished
۰۷:۰۰
Andrey Burdakov
۲
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۷:۳۰
Oleksandr Liushnia
۳
۰
Alexey Rodin
Finished
۰۸:۰۰
Viktor Sharpay
۳
۲
Sergey Buluy
Finished
۰۸:۰۰
Vitaliy Krokhmal
۲
۳
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۸:۳۰
Oleksandr Liushnia
۳
۲
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۹:۰۰
Vitaliy Krokhmal
۰
۳
Alexey Rodin
Finished
۰۹:۳۰
Mukha Taras
۱
۳
Sergey Buluy
Finished
۰۹:۳۰
Oleksandr Liushnia
۳
۰
Vitaliy Krokhmal
Finished
۱۰:۰۰
Viktor Sharpay
-
-
Mukha Taras
inprogress
۱۰:۰۰
  Russia Liga Pro
Maksim Dukhin
۳
۱
Yuriy Lbov
Finished
۰۰:۱۵
Oleg Shagarov
۲
۳
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۰:۱۵
Oleg Popov
۳
۰
Roman Astreev
Finished
۰۰:۳۰
Artem Karagodin
۳
۱
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۰:۳۵
Vyacheslav Chernov
۳
۰
Evgeny Anisimov
Finished
۰۰:۴۵
Dmitry Bakalin
۳
۲
Oleg Kutuzov
Finished
۰۱:۰۰
Dmitry Ignatiev
۱
۳
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۱:۱۵
Yuriy Lbov
۱
۳
Aleksey Kazakov
Finished
۰۱:۱۵
Oleg Shagarov
۲
۳
Artem Karagodin
Finished
۰۱:۴۵
Maksim Dukhin
۳
۱
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۱:۴۵
Oleg Kutuzov
۰
۳
Roman Astreev
Finished
۰۲:۰۰
Alexander Serebrennikov
۲
۳
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۲:۱۵
Aleksey Kazakov
۳
۲
Evgeny Anisimov
Finished
۰۲:۱۵
Dmitry Bakalin
۰
۳
Oleg Popov
Finished
۰۲:۳۰
Yuriy Lbov
۳
۱
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۲:۴۵
Dmitry Ignatiev
۱
۳
Artem Karagodin
Finished
۰۲:۴۵
Evgeny Anisimov
۰
۳
Maksim Dukhin
Finished
۰۳:۱۵
Tyinchtyik Turabekov
۳
۰
Oleg Shagarov
Finished
۰۳:۱۵
Oleg Popov
۳
۲
Oleg Kutuzov
Finished
۰۳:۳۰
Vyacheslav Chernov
۰
۳
Aleksey Kazakov
Finished
۰۳:۴۵
Artem Karagodin
۳
۲
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۳:۴۵
Roman Astreev
۳
۲
Dmitry Bakalin
Finished
۰۴:۰۰
Tyinchtyik Turabekov
۰
۳
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۴:۰۵
Evgeny Anisimov
۳
۱
Yuriy Lbov
Finished
۰۴:۱۵
Aleksey Kazakov
۳
۰
Maksim Dukhin
Finished
۰۴:۴۵
Dmitry Bakalin
۳
۱
Oleg Kutuzov
Finished
۰۵:۰۰
Artem Karagodin
۳
۰
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۵:۱۵
Yuriy Lbov
۲
۳
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۵:۱۵
Oleg Popov
۱
۳
Roman Astreev
Finished
۰۵:۳۰
Aleksey Kazakov
۰
۳
Maksim Dukhin
Finished
۰۵:۴۵
Nikolay Pashkov
۳
۲
Kostarev Aleksei
Finished
۰۸:۰۰
Nikita Lyfenko
۳
۲
Viktor Rakhmanovskii
Finished
۰۸:۱۵
Sergey Muslikov
۳
۰
Igor Krikunov
Finished
۰۸:۱۵
Vyacheslav Tsvetkov
۳
۰
Dmitry Tunitsin
Finished
۰۸:۳۰
Mikhail Smirnov
۲
۳
Vladimir Zhigalov
Finished
۰۸:۳۰
Dmitri Razinkov
۲
۳
Ivan Soldatov
Finished
۰۸:۴۵
Gennady Karpovkin
۳
۰
Vladimir Pustoselov
Finished
۰۸:۴۵
Kostarev Aleksei
۳
۲
Mikhail Smirnov
Finished
۰۹:۰۰
Viktor Rakhmanovskii
۳
۰
Dmitri Razinkov
Finished
۰۹:۱۵
Igor Krikunov
۲
۳
Gennady Karpovkin
Finished
۰۹:۱۵
Vladimir Zhigalov
۳
۲
Nikolay Pashkov
Finished
۰۹:۳۰
Vladimir Pustoselov
۱
۳
Sergey Muslikov
Finished
۰۹:۴۵
Ivan Soldatov
۳
۲
Nikita Lyfenko
Finished
۰۹:۴۵
Nikolay Pashkov
۳
۰
Mikhail Smirnov
Finished
۰۹:۵۰
Yaroslav Troyanov
۱
۱
Vyacheslav Tsvetkov
inprogress
۱۰:۰۰
Sergey Muslikov
۰
۰
Gennady Karpovkin
inprogress
۱۰:۱۵
Nikita Lyfenko
-
-
Dmitri Razinkov
بازی شروع نشده است
۱۰:۱۵
  World TT-CUP
Muhlhauser Zdenek
۲
۳
Martin Juhasz
Finished
۰۰:۲۰
Tomas Vorisek
۳
۲
Matej Stach
Finished
۰۰:۲۵
Krystof Prida
۰
۳
Jaromir Zlamal
Finished
۰۰:۵۵
Jean-Baptiste Cousin
۳
۱
Prusa Martin
Finished
۰۱:۲۰
Maksim Vuhka
۳
۰
Stanislav Strogov
Finished
۰۹:۱۵
Toomas Libene
۳
۰
Oskar Pukk
Finished
۰۹:۴۵
Srnka Jan
۳
۱
Chlumsky Petr
Finished
۰۹:۵۰
Maksim Vuhka
۰
۰
Oskar Pukk
inprogress
۱۰:۱۵
  Armenia Armenia ITT CUP
Ararat Smoyan
۰
۳
Alexander Sahakyan
Finished
۰۰:۵۰
Jon Mirzoyan
۱
۳
Ararat Smoyan
Finished
۰۲:۱۰
Gevorg Abrahamyan
۰
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۰۸:۵۰
Hovhannes Julhakyan
۰
۳
Varuzhan Baghdasaryan
Finished
۰۹:۱۰
David Ghotanyan
۳
۰
Avet Vasilyan
Finished
۰۹:۳۰
Gevorg Abrahamyan
۰
۳
Varuzhan Baghdasaryan
Finished
۰۹:۵۰
Hovhannes Julhakyan
۱
۰
Avet Vasilyan
inprogress
۱۰:۱۰
  Belarus Liga Pro
Sergei Demidovich
۳
۰
Andrei Smirnov
Finished
۰۸:۵۰
Daniil Devyatnikov
۳
۱
Sergei Demidovich
Finished
۰۹:۲۰
Andrei Smirnov
۰
۲
Vladimir Chilek
inprogress
۰۹:۵۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید